עיבוי שפתיים

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

עיצוב, תיחום, הדגשה או עיבוי שפתיים, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן בא לידי ביטוי הכישרון היוצא דופן של ד"ר זייגר.
עיבוי שפתיים הינו טיפול שמאפשר לכל אחת להגשים בתוך מספר דקות את חלומה ולשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שעברת טיפול.

איך מתבצע הטיפול?

על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. עיצוב ועיבוי השפתיים חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות ביותר. ד"ר זייגר משתמשת במגוון חומרים טבעיים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול.
יש לציין כי זהו טיפול קצר, בו תוכלי לראות את התוצאה באופן מידי וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מהיר וללא תקופת החלמה. 

מה קורה לאחר בטיפול?
בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר מראש על ידי המטופל וד"ר זייגר, תקבלו בדיוק מה שאם רוצים בתוצאה מידית לטווח אורך, את תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול. בכל מקרה, בסיום הטיפול רצוי להימנע משתיית משקאות חמים ביום הטיפול עצמו, ורצוי להגיע לביקורת במקרים מסוים לפי המלצת ד"ר זייגר.

במרפאה של ד"ר זייגר  תקבלו טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי "עיבוי שפתיים", באופן טבעי בהתאמה אישית לכל מטופל ובליווי אשי צמוד מתחילת התהליך ועד לתוצאות מושלמות, תוך כדי ייעוץ מקצועי והתאמה הטובה ביותר עבורכם.