בוטוקס

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552


קמטי ההבעה הינם קמטים מציקים המופיעים בעקבות כיווץ חוזר של השרירים בפנים. הקמטים מופיעים כאשר אתם מחייכים, כועסים או מוטרדים. כיווצים אלו חוזרים במהלך השנים ומייצרים את הקמטים העמוקים שאותם רואים בגיל מבוגר. בשנים האחרונות גילתה הקהילה הדרמטולוגית כי הזרקת בוטוקס לפני התפתחות הקמטים יכולה למעשה למנוע את היווצרותם.

מהפכת הבוטוקס
טיפולי בוטוקס הפכו מזה שנים רבות לטיפול האסתטי הנפוץ ביותר בעולם. מדובר בטיפולים קצרצרים, הנערכים אחת למספר חודשים ומספקים תוצאות מרשימות ועור חלק וצעיר.
במהלך הזרקת בוטוקס מחדירה ד"ר זייגר כמות נכונה של חומר פעיל לשרירי פנים זעירים, פעולה המאפשרת הרפיה של קמטי הבעה עמוקים ומביאה להצערה דרמטית של עור הפנים.

השפעתו של הבוטוקס
הטיפולים המקצועיים  המתבצעים במרפאה של ד"ר זייגר, הינם טיפולים טבעיים המותאמים למבנה הפנים והסגנון האסתטי האישי שלכם. ניתן להרפות את קמטי הזעף בין הגבות, את קמטי החיוך המופיעים בזויות העין וכמובן את קמטי המצח הרוחביים וקמטי הצוואר.
מידת העלמת הקמטים במסגרת הזרקת בוטוקס הינה דינאמית וחייב להתאימה בקפידה לכל מטופלת ומטופל באופן אישי ובשיתוף פעולה מלא.

במרפאה של ד"ר זייגר, תוכלו למצוא מגוון טיפולים טבעיים ומילוי קמטים על ידי בוטוקס לכל אזורי הפנים, עד לתוצאות מושלמות, תוך כדי ייעוץ מקצועי והתאמה הטובה והמקצועית ביותר עבורכם.