חוטים נמסים למתיחת פנים

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552


כל אחת רוצה מראה פנים חלק וצעיר לאורך שנים רבות, אך לעיתים הטבע עושה את שלו ועור הפנים מתמלא קמטים, אך אל דאגה, תחום הטיפולים האסתטיים, מתפתח במהירות בשנים האחרונות ומטרתו לעצור את הזדקנות גוף האדם ועור הפנים. הטיפולים באמצעות חוטים נמסים הינם "טרנד לוהט" כיום בשוק ומתאימים לכל סוגי העור גם לנשים וגם לגברים.

מהי השיטה?
שיטת חוטים נמסים למתיחת הפנים, מציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים לחידוש הפנים והגוף, ללא סימנים, ללא כאבים, ללא צורך בהחלמה ומתבצעת ללא ניתוח באמצעות הזרקת חוטים דקים לאזור אותו תרצו למתוח לאחר אלחוש מקומי.

לאיזה אזורים היא מתאימה?
שיטה זאת מתאימה לכל אזורי הפנים והגוף: קו לסת, צוואר, לחיים, אזור הפה, הגבות, זרועות פנימיות, הרמת ישבן, ברכיים ואזורים נוספים בגוף. ד"ר זייגר מושכת את החוטים עד שהם נתפסים ברקמה וגורמים להרמת העור ולמראה צעיר ורענן.

מתי רואים תוצאות?
אזור העור אותו בחרתם למתוח, מייצר מחדש קולגן ואלסטין ובאופן מידי תוכלו לראות תוצאות של חיזוק העור והחלקת הקמטים. לאחר כשבעה חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות מעצמן. טיפול מתיחת פנים עם חוטים הוא אינו ארוך וזמנו משתנה בהתאם לאזור המטופל. התוצאות של הטיפול נשמרות בדרך כלל - כשנתיים.

למי היא מתאימה?

האזורים המומלצים לטיפול בעזרת חוטים נמסים הם - אזור הסנטר כאשר יש נטייה לסנטר כפול, לזרועות מדולדלות ולבעלי עור רפוי ולא אלסטי כמו עור עם קמטים וקמטוטים ובאזורים נוספים.

במרפאה של ד"ר זייגר, תוכלו למצוא מגוון טיפולים טבעיים על ידי חוטים נמסים למתיחת הפנים  והגוף, עד לתוצאות מושלמות, הטיפולים מתבצעים תוך כדי ייעוץ מקצועי והתאמה הטובה והמקצועית ביותר עבורכם.