מזוטרפיה

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552


טיפול מזותרפיה לפנים

עור צעיר ומטופח גם בגיל מבוגר יותר הוא תוצאה של מודעות ודורש השקעה וטיפוח במשך השנים. את הגיל אומנם לא ניתן לעצור, אך ניתן בהחלט להעניק לעור הפנים מראה צעיר ורענן גם בגילאים מבוגרים יותר.
כיום נשים וגברים כאחד מודעים לחשיבות עור מטופח וצעיר באזורים שונים בגוף, לכן אם ברצונכם מראה פנים צעיר ורענן, מומלץ לעבור מספר טיפולי מזוטרפיה שיסיעו לכם למראה עור צעיר.

מהו מזוטרפיה?
מזוטרפיה הינו תהליך של חידוש העור בשכבות העור העמוקות. מטרת הטיפולים הם לשקם ולחדש את שכבות העור באמצעותן מוחדרים חומרים פעילים  הכוללים ויטמינים ,מינרלים אנטי-אוקסידנטים וחומצה היאלורונית.  השיטה עצמה מתבססת על הזרקות  תת-עוריות באמצעות זריקות עדינות וממוקדות לאזורים שונים בפנים, בצוואר ובידיים.

מדוע משתמשים בטיפולי מזוטרפיה?
טיפולים באמצעות במזוטרפיה הם שונים ביחס לקרמים קוסמטיים, שאותם ניתן להחדיר עד שכבת העור העליונה בלבד. החומרים המיוחדים לטיפולי מזוטרפיה נספגים ב 100% בעור, ופועלים בעומק שכבות העור, תוך שהם משיגים תוצאות מרשימות והעור מקבל מראה צעיר, בריא ורענן  בדיוק כמו שחלמתם.

איך מתבצע התהליך?
החומרים הפעילים בטיפול מוזותרפיה הם - ויטמינים מינרלים ,אנטי-אוקסידנטים וחומצה היאלורונית אשר מוזרקים לעור בשיטה המכונה מיקרו-הזרקות, נותנים תוצאות טובות, ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור במהרה לפעילות שגרת היום יום.

איך יראה העור לאחר שימוש במזוטרפיה ?
טיפולים מקצועיים על ידי ד"ר זיידר, באמצעות מזוטרפיה מביאים לשיפור מידי במראה העור ולאפקט של מיני- מתיחה. הטיפולים ישיגו תוצאות מרשימות ונראות לעין   במידי. הטיפולים משקמים את העור ומזרזים את התחדשות התאים כשהם פועלים להשגת מראה פנים מוצק ומתוח יותר.

למי מומלץ הטיפול ?
טיפול מזוטרפיה מיועדת לנשים וגברים כאחד ולרוב מבצעים אותו מעל גיל 30, אנשים בעלי קמטוטים ומרקם עור הדורש אלסטיות ומראה צעיר והיא מעניקה עור קורן, מתוח ובעל מראה צעיר.  את השיטה ניתן לשלב עם טיפולים כמו dysport מילוי קמטים וטיפולים נוספים.

הטיפולים מבוצעים ע"י ד"ר זייגר שהינה רופאה המתמחה בטיפולים אסתטיים וחברה באגודה הישראלית במזוטרפיה ורפואה אסתטית. הטיפולים מתבצעים באווירה נעימה ונינוחה לשביעות רצונם של המטופלים.