מילוי נפחים בפנים

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552


כיום האמנות של טיפול בקמטים, העלמתם ומילוי נפח בפנים, הפכו לתחום נחשק בעולם הרפואה האסתטית. גם בישראל יותר ויותר נשים וגברים מגלים את היכולות הנפלאות של העלמת קמטים ושמירה על מראה עור פנים חלק ורענן על ידי טיפולים שונים אצל רופאים מקצועיים.

כיום נשים רבות מוותרות על ניתוחים למתיחת עור הפנים בגלל הסיכונים הנובעים מניתוחים לא מוצלחים ועוברות לשיטות אחרות של מילוי נפחים בפנים על ידי חומרי מילוי שונים כמו -  חומצה היאלרונית המוזרקת בכמויות נכונות בשכבה שמתחת לעור הפנים ומטפלת בקמטים באופן מידי ללא תופעות לוואי מיוחדות.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית הינה עשויה מפוליסכריד שהוא חומר טבעי בלבד, הנמצא באופן טבעי בגוף האדם ומיוצרת באופן טבעי לצורך טיפולים אסתטיים ורפואיים. חומצה זאת הינה מתאימה למילוי קמטים זעירים בפנים כמו:
•    בחלק פנים תחתון -  ניתן לטפל בקפל שנוצר בין האף לפה, בקפלים מציידי הפה לכיוון הסנטר, בשקעים בלסת התחתונה, הדגשת קו הלסת, באזור השפתיים ועוד.
•    בחלק פנים מרכזי – ניתן למלא את נפח הלחיים, במרכזן והן בצדיהן ולהדגיש את עצמות הלחיים. בשקעים תחת לעיניים. במקרים מסוימים ניתן גם לשפר את מבנה האף על ידי הזרקת כמויות קטנות של חומרי מילוי.
•    בחלק פנים עליון – ניתן לטפל בחומרי מילוי באזור הגבות ולגרום להרמת הגבות. ניתן להזריק מילוי באזור הרקות ולטפל בקמטים בין הגבות ובצידי העיניים.

על ידי הזרקה נכונה של חומצה היאלורונית, תוכלו לקבל חזרה חלק מהנפח האבוד בפניכם, וכך תוכלו לתת לעור הפנים מראה אסתטי וצעיר. עם התקדמות הטכנולוגיה, חומרי מילוי אלו הינם פופולריים ביותר ויכולים לתת מענה לבעיות שונות.

במרפאה של ד"ר זייגר  תקבלו טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי מילוי נפח בפנים, באופן טבעי בהתאמה אישית לכל מטופל בצורה המקצועית ביותר.