מילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית

לקוחות יקרים
מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

אנשים רבים שואפים להיראות צעירים ומטופחים, ללא קמטים או כתמים בעור הפנים. אך השנים עושות את שלהם וביום בהיר אחד מגלים שיש להם לא קמט אחד ולא שני קמטים אלא הרבה קמטים וקשה להשלים עם זה. כיום יש אינספור פתרונות מלאכותיים לצד פתרונות טבעיים למילוי קמטים בצורה טבעית למראה צעיר ורענן.

באיזה חומרים משתמשים?
מילוי קמטים הינו הליך פופולרי המבוקש על יד נשים וגברים כאחד והחומר בו משתמשת ד"ר זייגר הנו ג'ל של חומצה היאלורונית משובחת , אשר מעניקה לעור את הנפח הרצוי. החומצה ההיאלורונית הינה חומצה  המצויה באופן טבעי ברקמות של גופינו ותפקידה לסייע ולשמור על גמישותו ועל נפחו של העור.

מה ניתן להשיג במילוי קמטים?
מילוי קמטים בחומרים אלו, מצעיר ומרענן את מראה עור הפנים ומשפר את ההופעה האסתטית של הפנים, בטיפולים אלו תוכלו לראות את התוצאה באופן מידי. בכל מקרה, ניתן לבצעה טיפול נוסף (לפי הצורך) בכדי לחזק את פעולת החומצה היאלורונית לצורך השגת התוצאה המיטבית.

כיצד מתבצע התהליך ?
ד"ר זייגר תזריק את החומצה היאלורונית  אל תוך הקמטים בצורה מיומנת ביותר בעזרת טכניקות חדשניות רבות ללא כאבים ומאפשרת חזרה מידית לשגרת היום  יום.
את טיפולי מילוי הקמטים ניתן לשלב עם טיפולי בוטוקס, מיזוטרפיה וטיפולים אסתטיים נוספים.

במרפאה של ד"ר זייגר  תקבלו טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי "מילוי קמטים" באופן טבעי בהתאמה אישית בליווי אישי צמוד מתחילת התהליך ועד לתוצאות מושלמות, תוך כדי ייעוץ מקצועי והתאמה הטובה ביותר עבורכם.