מתיחת פנים וצוואר

מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552

כיום כל אחד רוצה להראות צעיר ויפה על ידי עור פנים מתוח וחלק. אנטי-אייגינג הינו תחום שמתפתח בקצב מהיר בשנים האחרונות ומטרתו לעצור את הזדקנות עור הפנים והגוף. טיפולים בעזרת חוטים נמסים הינם טיפולים חדשניים ואינם כואבים ויעילות ביותר. הטיפולים הינם מתאימים לכל סוגי העור ומתאימים לנשים וגם לגברים.

מתיחת פנים עם חוטים נמסים הם "טרנד חם" כיום בשוק והם מותחים את העור ללא ניתוחים.  שיטה זאת המציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים לחידוש הפנים והגוף, ללא סימנים, ללא כאבים, וללא צורך בהחלמה ארוכה.

איך התהליך מתבצע?
תהליך הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חוטים דקים לאזור אותו הנכם מעוניינים למתוח לאחר אלחוש מקומי של האזור. השיטה של מתיחת פנים עם חוטים מתאימה לכל אזורי הפנים כמו - קו לסת, צוואר, לחיים, סביב הפה, הגבות , ואזורים נוספים בגוף. את החוטים מושכת ד"ר זיידר עד שהם נתפסים ברקמה וגורמים להרמת מידית העור. כך העור מייצר מחדש קולגן ואלסטין כך תוכלו לראות את העור מתוח ויקנה לכם מראה צעיר ורענן של עשר שנים פחות. לאחר כ -7 חודשים, החוטים נמסים מעצמם והרקמות בפנים מתחדשות מעצמן.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות?
טיפול מתיחת פנים עם חוטים הינו טיפול קצר במיוחד ועורך כ - 15- 30 דקות בלבד. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית שהופך את הטיפול נעים שכך אין צורך בזמן החלמה וניתן לחזור במהרה לפעילות יום יומית. לאחר טיפול מתיחת פנים עם חוטים נמסים התוצאות נראות לעין מיד על המקום. הטיפול עצמו מחזיר את הרקמות הרכות למקומם, כמו שהיו בגיל צעיר.

במרפאה של ד"ר זייגר  תקבלו טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי מתיחת פנים וצוואר על ידי חוטים נמסים. בסיום הטיפול תוכלו לקבל תוצאות טבעיות ומראה עור צעיר ורענן.