קמטי הבעה

מגיע לכן להיות יותר צעירות ויפות בידיים טובות ומיומנות של ד״ר זייגר .
טל. להזמנת יעוץ חינם : 050-7666552

מילוי קמטים בבוטוקס - טיפול בקמטים

ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, מתחוללים תהליכים טבעיים של הזדקנות העור אשר מביאים ליצירת קמטי הבעה שונים על עור הפנים. כיום ניתן באמצאות טכניקות חדשות להגיע למראה צעיר ומושלם של עור הפנים ולתקן את הפגמים שנוצרו במהלך השנים.
במרפאה של ד"ר זייגר, תוכלו למצוא טיפולים המיועדים לטשטש קמטי הבעה באמצעות בוטוקס ולהקנות לכם מראה צעיר ורענן לעור הפנים.

מהו בוטוקס?
בוטוקס הינו חומר רפואי הנמצא בתחום האסתטי שנים רבות ומיוצר על ידי הקלוסטרידיום בוטולינום ומופק בטכנולוגיה מתקדמת ביותר לשיפור קמטים הנמצאים על העור.

כיצד מתבצע הטיפול באמצעות בוטוקס?
הטיפול מתבצע על ידי הזרקת כמויות קטנות של בוטוקס לעור, הטיפול אינו כרוך בכאב, אין צורך בהרדמה וניתן לשוב באופן מידי לשגרת היום יום. את התוצאות תוכלו לראות לאחר יומיים שלושה ולפעמים לאחר כשבוע מיום ההזרקה.

מתי מומלץ לחזור על הטיפול?
השפעת הבוטוקס על הקמטים נמשכת בין 3-6 חודשים וכדי לשמור על עור ללא קמטים, יש לחזור ולהזריק את החומר לפחות פעמיים -שלוש בשנה.

מהם תופעות הלוואי לאחר הטיפול?
תופעות הלוואי אינם קשות במיוחד לעיתים ישנה אדמימות קלה באזור ההזרקה, אך חולפת במהרה. יש להקפיד ביום הזרקה לא לבצע פעילות גופנית מוגברת ולהימנע משתיית אלכוהול.
טיפולי בוטוקס נעשו פופולאריים בשנים האחרונות ונשים רבות מודעות לסגולותיו הרבים של "הבוטוקס" הידוע שבהזרקתו לעור נותן לו מראה צעיר ורענן לכל אישה. הוא מיועד להחלקת הקמטים וניתן לשלב אותו עם מילוי קמטים, מזוטרפיה וטיפולים אסתטיים נוספים. הטיפולים מבוצעים בשיטות מיוחדות ובמיומנות רבה על ידי ד"ר זייגר.

במרפאה של ד"ר זייגר  תקבלו טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי "מילוי קמטי הבעה" באופן טבעי בהתאמה אישית בליווי אשי צמוד מתחילת התהליך ועד לתוצאות מושלמות, תוך כדי ייעוץ מקצועי והתאמה הטובה ביותר עבורכם.